| ByaMyru a întrebat:

Cum pot srange like-uri la o pagina pe facebook fara sa promovez pagina? FUNDITA!

6 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Pai si eu am o pagina de facebook, dar merge mai greu la inceput cu like-urile. Incearca sa apelezi la alte pagini, la prieteni, si posteaza cat mai mult (poze, ganduri, sentimente etc.)! Sper ca te-am ajutat, pa-pa! :***

Răspuns utilizator avertizat
| ByaMyru explică:

Nu stiu de ce nu merge, cand dau la mail sa confirm imi a eroare... cum sa fac?

| ByaMyru explică:

Cand dau la mail sa confirm imi da eroare, ce sa fac?

| ByaMyru explică:

De fapt am reusit sa ma inregistrez dar acum nu stiu e sa fac, ma ajuti?

| ByaMyru explică:

Trebuie sa dau bani, ceva?