| bogddan4you a întrebat:

Buna TPU cum vad cand cineva imi raspunde la o intrebare am dat la raspunsuri primite dar imi arata doar numele celui care mea raspuns cine raspunde corect si repede primeste funda urgent.

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Da un mesaj aici http://www.tpu.ro/contact si spune-le problema ta!

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Pai, cauta la Notificari.

| xtembix a răspuns:

Dureaza ceva timp pana se actualizeaza. Incearca mai tarziu!

| bogddan4you explică (pentru xtembix):

Buna seara eu am raspunsuri de acum 2 zile de pe 13 iulie si vad decat numele si apoi cand dau pe pagina unde este intrebarea nu vad raspunsul zi-mi urg ce fac pe al tau l-am vazut pe sait dar decat primul raspuns apare al tau este primul raspuns.

| bogddan4you explică (pentru xtembix):

Una dimineata xtembix acest raspuns mea fost de ajutor esti castigator multumesc.

| xtembix a răspuns (pentru bogddan4you):

Da un mesaj aici http://www.tpu.ro/contact si spune-le problema ta!