| Amnevoiedetitluriptnoicantece a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie niste titluri gen dale,lolipop,te amo,poker face, crazy girl, petre ceva de genu vreau sa scriu un cantec dar imi trebuie intai titlul misto funda la cel mai dragut titlu

4 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

și cu ce să te ajutăm noi? Dacă nu ești în stare să-ți scrii propriile idei pe o foaie de hârtie, e clar.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Prima data te inspiri de la ceva si scrii cantecul, apoi ii gasesti un nume potrivit.

| Annitu30 a răspuns:

Sweet candy, bad lollypop, romantic muffin, cupcake.

| Unicornverde a răspuns:

Crazy girl? She`s different, One Way, Stuck in your heart, Bring Me Back To Life, Nothing More, Don't count the days. Make the days count.