| JustYourLove a întrebat:

Buna TPU' :*. dau funda + vot daca ma ajutatibatting eyelashes. Am un blackberry 8800. l-am primit din Irlanda si nu are meniu decat in engleza. de vreo 2 ore tot caut messengerul pe el, dar nu-l gasesc niciunde. va rog spuneti-mi si mie unde il gasesc sau ce trebuie sa fac ca sa mearga. funda +vot:* urgent va roog :*:

Răspuns Câştigător
| TheSoldier a răspuns:

Fumos telefonbig grin si eu am la fel descarca messengerul scrie pe google messenger phone il descarci bagi setupul pe telefon prin cablul de date si gataaa funda