| Coman_Brn_Bianca_1990 a întrebat:

Buna TPU! De curand am adaugat o poza pe Facebook si am facut ceva de nu mai poate nimeni sa-mi dea like si nu stiu cum sa fac ca sa pot sa primesc like

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Schimbi opțiunea. O setezi pentru "public".
Uită-te și la Setari→ Postari publice→ Cine ma poate urmări (setezi "public"), Cine poate adauga comentarii la postarile tale publice (alegi, daca vrei sa iti lase comentarii prietenii sau accepti si comentarii de la cei din afara listei de prieteni)
Setari→ Confidentialitate→ Activitatea ta → Cine poate vedea postarile tale viitoare (setezi "Public)