| Soranna a întrebat:

De curand am inceput sa invat LUCEAFARUL. Am invata in jur de 40 de strofe... Problema e ca incepe sa fie din ce in ce mai greu si nu gasesesc nicio posibilitate sa invat mai repede... Stiti voi vreuna sa il invat mai repede? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

E ceva normal.Dar cel mai mult te va ajuta lecitina si calciul.
Iti spun eu de la mine ca trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa.nu este dinb cauza ca nu mai poti invata de la fire pentru ca asta e nivelul tau. Aici nu este vorba de IQ decat 30% big grin restul depinde mai ales de alimentatia ta dar si de starestraight face poti invata mult mai bine dupa un somn lung! Lecitina (daca este nevoie) o poti extrage din ciocolata ORICARE.nu conteaza De asemenea ai nevoie de foarte mult calciu in acelasi timp.LIPSA STRESULUI te va ajuta nu te gandi la ceva rau cum ca nu ai invatat nimic pana acum ci doar ca mai este timp. aceasta este parerea mea ...cam atat fundita?