| camiitsu a întrebat:

De curand mi-am cumparat un costum de baie intreg, si nu mi place culoarea. L-am cumparat pentru ca mi-a placut foarte mult modelul si era ultimul laughing Este un verde crud. As vrea sa va cer cateva sfaturi pentru schimbarea culorii, adica o pot face acasa? sa-l bag cu ceva la spalat, care coloreaza?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Culoarea unui costum de baie e ultimul lucru care contează sau la care se uită cineva.
Dacă ai 120 de kg sunt de acord, măcar culoarea să fie bună.

| WaterDrop a răspuns:

Dar ce are culoarea? Verdele crud este grozav! Nu trebuie sa-ti placa tie, doar nu o sa faci dragoste cu tine insuti si cu siguranta baietii il vor adora iar fetele te vor invidia.

| RihannaAsx a răspuns:

Oarecum da, exista anumite vopsele sau poti sa îl decolerzi, dar cel mai bine cred ca ar fi sa cauti pe net, youtube, unde sa primesti solutii mai sigure...