| Cåpåċεl a întrebat:

de curiozitate vreau sa stiu, care este userul vostru preferat de pe TPU?happy

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pa,pa.
Userul meu preferat este Leggy.
Bună.

| Flav a răspuns:

Ema - seamana cu o calugarita din filmul meu porno preferat. Dar sa vezi ce bucata e fiica'sa...

| TeoPT a răspuns:

Păi apreciez mulți useri, dar cel mai mult pe Jelli.

Baftă

| AG a răspuns:

Buna,
Imi plac mai multi, dar cel mai mult Monawar. O stiu si in realitate de cativa ani si e super tare tipa. Ar mai 7h30, SorriX

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Userul meu preferat sunt eu. laughing Pai, cred ca @Kronstadt.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Eu

| GuitarCutie a răspuns:

NoName este o femeie speciala, este mai mare ca noi toti si a ajutat multi oameni.Mai sunt multi pe care ii respect la fel de mult:Brigaela,Bacemi,Legiuitoarea,NeLuL, Apache, constantaproc.
Bine inteles ca mai sunt oameni cumsecade pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Userul meu preferat este 7h30. Simt ca am avut un mare noroc ca am dat de un tip minunat cum este el. Si in rest mai sunt, se simt ei care deci nu are rost sa scriu eu big grin.

@7h30, vai multumesc. Te iubesc, tipule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Jelli, suna de parca si cum esti deja casatorita cu el. laughing
@Căpăcel, nu am un user preferat...adica doar unul...sau nu stiu care e pe locul 1 big grin Nu e niciun user perfect pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PiertotumLocomotor: eheh, as vrea eu laughing

(a propos, eu nu intentionez sa ma casatoresc vreodata. Doar eu stiu cat a suferit mama din cauza divorturilor.)