| totElodia a întrebat:

Buna TPU? Dintre GALBEN si VERDE, pe care ati alege-o pentru camera voastra ( culoarea peretilor )? Si ce nuanta? -Imi puteti da link-ul unei imagini. Multumesc.
P.S: aveti cumva si un motiv pentru care ati ales acea culoare?

1 răspuns:
| Holocaust a răspuns:

Verde,că-mi place mai mult, plus că galbenă am avut-o deja, şi nu-i nimic special la culoarea asta.
Aş prefera ceva gen:http://i.imgur.com/qM8xG.jpg
Dacă optezi pentru o singură nuanţă la toţi pereţii, ai putea s-o alegi pe cea mai închisă, plus că poţi desena oricând ceva pe ei, şi să-ţi faci camera mai specială.