| Miruuuuu a întrebat:

Buna TPU!

Dupa cum stiti, Craciunul se apropie repede.Am nevoie de idei de cadouri pentru mama, tata si prietena. Vreau ceva care sa fie usor de gasit si nu foarte scumpe.

1 răspuns:
| ioana_6047 a răspuns:

Buna.Deci pentru o prietena: un set cu lumanari parfumate in forma de bradut etc in jur de 50 ron, un parfum B. u c-thru, prete-a porter, in jur de 50 ron, o carte din colectia chic...alegi!
Ptr mama ta un plovar, un bibelou cu Nasterea Domnului, un set de pahare pentru craciun cu fulgi pe ele mos craciun etc.
Ptr tatal tau Un set Gillette, un suport cu mos craciun care tine la spate o sticla de vin si pui acolo o sticlutza frm...sunt multe chestii. bafta si Craciun Fericit!