| miniminimouse a întrebat:

E adevarat ca pentru a intra la liceul militar de la Campulung Mold ai nevoie de lentile doar pentru fisa medicala? si la scoala poti veni cu ochelari?

2 răspunsuri:
| miki2 a răspuns:

Fii explicit:liceul militar apoi ce cariera urmezi...ai raspuns

| miniminimouse explică:

Deci...nu prea pricep ce vrei sa spui. pentru a intra la liceul militar trebuie sa treci mai intai de un control medical. mi-a spus cineva ca poti trece de controlul medical -daca ai probleme cu vederea- cu lentile, apoi la liceu te poti duce cu ochelarii. vreau sa stiu -din sursa sigura - daca asta e adevarat