| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU Eu sunt clasa a9 si as dori sa stiu daca se poate face un transfer intre semestre la un alt liceu; Liceu unde vreau sa ma transfer se intra cu media aproximativ 5 iar eu am 7, 09 se poate face un transfer intre semestre chiar daa am module?happy

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Singurele informatii sigure le poti primi numai de la liceul la care doresti sa te transferi.Adreseaza-te acolo la secretariat.

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Normal ca se poate atat timp cat ai media peste cea propusa.
Nu au de ce sa te refuze.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Da se poate face.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da dar din cate stiu colegi mi-au zis ca nu te poti transfera decat la sfarsitu anului din cauza modulelor care se incheie la sfarsitul anului iar alti mi-au zis ca se poate...thinking