| GiiaaBăă a întrebat:

Eu vreau sa ma duc la liceul Xenopol, profilul filologie (are si profilul asta, nu? laughing)

As vrea sa imi spuneti cate ceva despre acel liceu: Profesorii (cum sunt, daca dau note mici, daca sunt severi), Clasele (cum sunt, cum sunt bancile de cate 2 de cate 1), tablele (cum sunt, negre cu creta sau albe cu marker), Pauzele (cum sunt, daca in pauza ai voie sa cutreieri prin tot liceul inclusiv biblioteca si afara sau ai voie sa stai doar pe coridor?), daca profesorii, cand predau o lectie mai mult dicteaza sau scriu pe tabla? Cate etaje are liceul? etc

Daca puteti, nu dati copy/paste de pe google, pentru ca le'am citit pe toate. As vrea sa aflu toate acestea de la cineva care a fost sau este la acest liceu.

fundita si voturi :*:*

1 răspuns:
| ASALARAS a răspuns:

Profesori sunt severi.Bancile sunt cate 2 iar tabla este si neagra si alba.In pauze poti face ce vrei.Ei mai mult dicteaza. Funda?