| anonim_4396 a întrebat:

Hai sa va spun cate ceva despre mine!

Sunt fara.Ma numesc Raisa.Singura la parinti, am 13 ani.
Cateva din melodiile mele preferate:http://www.youtube.com/watch?v=vORNXplscXE

http://www.youtube.com/watch?v=oXU5Hc1yhmE

http://www.youtube.com/watch?v=xy3L2XgOyuY

http://www.youtube.com/watch?v=1SNsLx9PGCE ETC.ETC.

Nu cunosc multa lume.Cunosc doar persoanele din cartier(nu ma inteleg bine cu toate)Am o prietena buna.Am fost vecine, acum stam la 2 strazi distanta.Ne cunoastem de o viata, ei ii spunt tot ce mi se intampla(e de varsta mea). Nu sunt prietena cu verisoarele mele (amice) doar cu una ma inteleg mai bine, si asta din cauza ca sunt mai mari ca mine cu cel putin 3 ani.Trec clasa 7.Nu invat bine(dar nici chiar asa rau daca iau un 5 il eau ca l-am meritat nu ca i sa facut mila profesorului de mine )Notele mele sunt de obicei 5, 6, 7.Imi place sa ajut persoane chiar daca acestea nu m-au ajutat niciodata, vreau sa le demostrez ca ii ajut chiar daca nu ma ajuta(fac asta de cateva ori daca le cer ajutoru si nu ma ajuta nu ii mai ajut nici eu). Petrec mult timp la calculator.Desi poate nu se observa dar sunt atenta la orice detaliu si orice miscare pe care o face cineva chiar atunci cand te astepti mai putin.Prieteni(amici) ma stiu drept o fata care te poate ajuta oricand ai nevoie, o persoana fara fite, ne laudaroasa care se fereste sa spuna lucruri gen(secrete ) sau sa spun lucruri personale ale prietenilor apropiati sau orece lucru legat de prietenii apropiatii.
Nu suport persoanele inganfate fitoase sunt pline de ele.
Daca imi gresesti te iert dar te tin minte toata viata
Iubesc animalele foarte mult si imi doresc nespus de mult o sora(dar sunt constienta ca nu se poate sa am una sau ma rog un frate)
Inainte sa judec pe cineva ma gandesc de ce a facut ce a facut ma pun in pielea lui si apoi comentez.
Mi-e frica sa nu ma ranesc de aceia nu fac lucruri care ma pot ranii
Sunt claostrofoba
Imi e frica de intruneric, Imi e frica sa nu patesc ceva (sa ma lovesc sau ceva de genu)
Imi e lene sa fac orcie lucru (nu exagerez imi e lene sa ma duc la w. c)
Daca nu suport pe cineva nu suport si gata poate sa imi dea si bani daca nu o suport nu imi pot schimba parerea despre ea(de obicei nu suport persoanele care mau umilit canva sau mau ranit intr-un fel sau altu, persoanele care imi vorbesc urat, fitosi fitoatele) Ma pot inprieteni cu ei dar nu voi uita niciodata ce mi-au facut si in inima mea va fi o ura pentru ei indiferent cat de brusc s-ar schimba in favoarea mea
Nu ascult manele sau muzica populara, rock
Am o pisica si un cainte (cainele il am de 6 ani si pisica de 5 ani) Imi iubesc mai mult pisica
Daca un prieten apropiat mi-a facut ceva nu tin ura pe el (doar de aia se numeste prieten apropiat)
Imi place sa ma imbrac catus de cat la moda
Imi vizitez bunica zilnic
Imi doresc un pui de gaina sau de rata foarte mult

Vam spus in mare parte cum sunt eu
Intrebarea e :
Ce parere aveti despre mine?:)

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru varsta ta esti prea perfectionista.Ce vei face la 20 de ani?