| d3nyp3ny a întrebat:

Imi dati si mie muuulte intrebari pentru oracol? Funda pentru cele mai multe!

4 răspunsuri:
| dadasssssssss a răspuns:

Fi atenta cum sa faci...cauta melodia pe YouTube si copiaza linkul ala si intra pe asta si pune linkul acolo si da-i go. Merge cu orice fel de muzica vrei. Daca nu ai inteles da-mi un mesaj big grin

| Mimmisor a răspuns:

Cred ca tot ce trebuie tu sa scrii intr-un oracl, sunt interbari amuzante. Gen: de cate ori pe zi te uiti la desene?laughing...dar trebuie sa stii ca oraculul este carticica in care persoana se descrie, raspunzand la interbarile talebig grin...ti pupbig grin