| EU1139 a întrebat:

Puteti sa-mi dati exemple de intrebari pentru un oracol?

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-mai-bune/

1 răspuns:
| xAvrilx a răspuns:

In oracol se pun intrebari de genul "Cum te cheama" sau "caty ani ai?" sau "care e sucul tau preferat smug[colalaughing]" etc.Mai este capitolul Love unde intrebi:"ai prieten?" sau "te`ai sarutat vreodatha" etcwinking.
in concluzie, prin oracol cunosti mai bine oamenii.Poti avea rubrici cu Bancuri sau imag cu vedete. Poty pune de ex la intrebarea ce zodie esti poze cu lei, raci pesti etc din reviste cu zodiacwinking. Funda?