| xCaTgIrLx a întrebat:

Imi puteti spune ce sa fac:afara este frig si inorat, ce as pute face?

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Heyy!
poti face o gramada de lucruri in casa/bloc : poti sa te uiti la un film pe calculator sau la tv, poti sa iti chemi un prieten, poti sa faci un puzzle, poti sa desenezi, daca ti'ai chemat o prietena si esti la tine acasa poti sa te imbraci in diferite tinute si sa ii zici prietenei sa iti faca poze :D, puteti sa faceti un concurs gen: care coafuri sunt mai aiurite :)), poti sa asculti muzica, sa va uitati in diferite reviste sau sa cautati pe net ultimele barfe despre celebritati ( uite aici : iti cauti idolul si afli ultimele barfe : http://www.myidol.ro/ ) puteti sa va uitati la poze mai vechi de cand erati bebelusi si sa va amuzati :P, sau puteti sa faceti o farsa pe mess la un prieten ca sa va amuzati :))
sper ca ti'am dat niste idei :)
papa!
funda? :)

2 răspunsuri:
| Yoคna a răspuns:

Iti poti chema o prietena la tine si sa va jucati,daca nu uita-te la TV,coloreaza,citeste o revista,ziarul,carte,stai la calculator si joace-te,fa-ti temele, daca stai la bloc, poti sta in scara cu o amica,

| xCaTgIrLx explică:

Ce as putea face?