| alina5560 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa transfer muzica de pe laptop pe telefon cu cititorul de carduri? Am incercat dar nu am reusit

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Introduci cardul in cititorul de carduri, cititorul in calculator (usb sau ce intrare are el). De-aici o sa-ti apara ca se instaleaza sau deja isntalat o sa-l vezi in my computer. Te duci in folderul cu muzica, selectezi muzica > click dreapta >copy...te duci in my computer unde e cardul> folderul cu muzica> click dreapta> paste.