| gabor_8975 a întrebat:

Buna TPU...imi puteti spune si mie cat inseamna un punct la abonament orange?
sper ca ati inteles intrebarea
nu stiu cum sa o formulez mai bineoh go on

Răspuns Câştigător
| ilisium a răspuns:

Prin programul Orange Thank You primiti lunar un numar de puncte egal cu 30% din valoarea in EUR fara TVA a facturii dumneavoastra.
Adica pentru aflarea valorii unui punct thank you imparti numarul total de puncte thank primite intr-o anumita luna la 30% din valoarea facturii in euro fara tva:
X/Y=Z
X=numar puncte primite intr-o luna
Y=valoare factura (in aceeasi luna ca si X) in euro fara tva inmultit cu 30%
Z=ce te intereseaza pe tine

1 răspuns:
| justme_2012 a răspuns:

10 puncte echivalentul a 1 euro
1 punct=10 centihappy