| anamaria0974 a întrebat:

In curand este ziua iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii i.au. Vreau sa il surpind, sa fie ceva special, dar nu stiu ce straight face Ceva sugestii? Multumesc!kiss Fundaaa big grin

6 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Cred ca e destul sa ii apari in fata goala, legata cu o funda rosie si sa ii spui "eu sunt cadoul tau si poti sa faci tot ce vrei cu mine"

| WeAreSmart a răspuns:

O noapte de amor

| WeAreSmart a răspuns:

Trebuie ceva original, nu doar o simpla cravata etc. ceva ce-l va surprinde, de ex un catelus, sau o calatorie in doi, ceva ce va va apropia unul de altul.

| Spitz10 a răspuns:

Pai ai putea sa ii ceri cuva sa iti faca un desen cu el pe o foaie A2 sau A1(cele mai mari foi).Sau daca e mult mult prea greu poti sa faci un graffiti pe o foaie A1 sau A2.Sau ii poti lua o sapca cool.Sau un ceas.Sau poate un tricou.Sau o pereche de tenesi. Funda?

| brandsfashion a răspuns:

Daca e un bautor rafinat de vinuri cred ca ar fi incantat de acest set de vin http://cadouri-de-craciun.net/......-din-lemn/
Daca nu e mare amator de vinuri si e o fire romantica, aceasta rama cu fotografie care leviteaza http://cadouri-de-craciun.net/......leviteaza/

| razvanf a răspuns:

Cumpara o sticla de vin demi-dulce si o cutie de prezervative!
(cu mine a mers)
Succes!