| TrixLove a întrebat:

In noiembrie e ziua mea...stiuc a e prea devreme, dar dati-mi si mie o lista cu melodii de petrecere. ANul trecut le-am facut in ultima saptamana si mi-amd at seama ca mai puteam sa mai pun inca cateva zeci de melodii.

Am uitat sa mentionez ca vom metalla toata noaptea, deci ar fi ok sa fie melodii rock si D'n'B. Dar merg si cele de petrecere. Doar sa fie o lista micuta...conteaza. Funda si voturi. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ICanSeeAll a răspuns:

Meniaito, Macarena, La bomba, Hi-cu: Asa-s prietenii.