| DeeDee_4511 a întrebat:

In primul rand va urez o primavara fericita:*! Sa aveti parte de tot ce va doriti! In al doilea rand, intrebarea mea este: vi s-a intamplat vreodata sa va doriti ceva foarte tare incat sa ajungeti sa visati ca lucrul se intampla si apoi sa vi se implineasca visul si in realitate? straight face Stiu ca suna aiurea, dar de exemplu anul trecut mi-am dorit foarte tare sa ajung la olimpiada nationala de geografie, inainte de olimpiada am visat ca m-am calificat si apoi chiar s-a intamplat. Acum visez de vreo 3 zile ca ma calific la olimpiada nationala de romana laughing. Oare mintea mea proceseaza gandul asta intruna si d-aia se intampla sa visez asta? Ati fost vreodata in situatii de genul? Astept raspunsuri.Multumesc!

3 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Despre Basescu nu ai visat nimic? cum ca s-ar duce naibi, ma gandesc. Numai bine!

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Woow. O.o Ce fain! Nu mi s-a intamplat dar am mai auzit si eu asemenea chestii. Adica. cunosc unele persoane carora li s-a intamplat ceva asemanator. E super tare.ai mult noroc. sa ti se intample chesti de-astea.

| IonutSultana a răspuns:

Daca iti doresti foarte mult un lucru atunci acel lucru ti se va intampla, se numeste Legea atractiei, uite aici http://alte-ganduri.blogspot.com/2012/02/secretul-fericirii-tale.html