| DeeDee_4511 a întrebat:

In primul rand va urez o primavara fericita:*! Sa aveti parte de tot ce va doriti! In al doilea rand, intrebarea mea este: vi s-a intamplat vreodata sa va doriti ceva foarte tare incat sa ajungeti sa visati ca lucrul se intampla si apoi sa vi se implineasca visul si in realitate? straight face Stiu ca suna aiurea, dar de exemplu anul trecut mi-am dorit foarte tare sa ajung la olimpiada nationala de geografie, inainte de olimpiada am visat ca m-am calificat si apoi chiar s-a intamplat. Acum visez de 3 zile ca ma calific la olimpiada nationala de romana laughing. Oare mintea mea proceseaza gandul asta intruna si d-aia se intampla sa visez asta? Ati fost vreodata in situatii de genul? Astept raspunsuri. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca iti doresti ceva cu adevarat si zi de zi te gandesti pozitiv la acel lucru si iti doresti din suflet sa se indeplineasca, subconstientul tau lucreaza si iiti da si puetere pentru a ajunge acolo unde vrei!
Foarte bine faci ca gandesti pozitiv si ca lupti pentru ceea ce vrei! o sa ai numai de castigat din acest lucru.
Bafta!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

In primul rand felicitari ca iti propui atatea...si da am fost si eu intr-o asemenea situatie.nu chiar la fel dar am visat o persoana si peste 2 zile am cunoscut-o si era ca in visul meu la infatisare si o si chema exact la fel...