| DaveMustaine a întrebat:

Intrebarea mea are legatura cu Facebook-ul. Ei bine, daca in bara de chat nu mai gasesc un prieten, ce inseamna? mentionez faptul ca nu si-a sters contul de facebook, prin urmare se afla in lista mea de prieteni. Problema este ca nu exista in bara de chat.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că s-a pus pe "invizibil" ca să nu fie deranjat.
Și tu, dacă îți dorești, poți bifa o setare, încât să fii prezentă (adică, vizibilă) doar pentru anumite persoane din lista ta de prieteni, dar poți alge și opțiunea în care să fii "invizibilă" pentru toți.

| ancaval a răspuns:

Dacă nu apare deloc numele lui, te-a șters.

Dacă nu apare bulina verde, ori nu-I online, ori e pe invizibil.