| Alyn2010 a întrebat:

Joc Barn Buddy pe hi5 si nu am destui vecini. da problema e ca daca vreau sa invit si imi zice ca e ful thinking
stie cineva ce se intampla de fapt?

7 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Da, iti pot raspunde eu.Eu m-am lasat de joc din cauza asta... cei de la BARN BUDDY au mari probleme cu jocul si il controleaza cu greu. Poti incerca pe cel de pe FACEBOOK deoarece merge mai bine!
Succes!:*

| mimiwewem a răspuns:

Mai bine joacate pe facebookwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa aiba cod si nu stiu cod la hi5 crying((((crying(cryingsadcrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n-am raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema cu barn buddy imi spune ca am 25 de prieteni din 120 si nu am cum sa fac 120 de prietenii ca sa imi pot lua caine imi spune si mie cineva ce pot sa faC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce jocul btan buddy nu mai merge conektat?/

| LOVE_7009 a răspuns:

Pentru a avea vecini la bran buddy :X trebuie sa inviti prietenii care ii sti ca joaca bran buddy la cei mai buni prieteni rubrica pe hi5 la prieteni apoi o sa ti bage automat dupa ceva timp la vecini sper ca te-am ajutat :X funda?