| FlipyFlop a întrebat:

Buna TPU la sfarsitul acestei luni este ziua celei mai bune prietene BFF iar eu nu o sa fiu in oras (trebuie sa plec la niste rude). Vreau sa ii fac o surpriza dar nu stiu cum avand in vedere ca nu o sa fiu langa ea la aniversare. FUNDA PENTRU CEA MAI BUNA IDEE

Răspuns Câştigător
| edi123edi123 a răspuns:

Buna! Eu zic, daca tot nu te duci la ziua ei, sa-i faci un cadou pe masura! Adica o sa te duci la ea cand o sa ajungi acasa, iti ceri scuze ca nu ai putut sa vii la ziua ei si ii dai cadoul cel bine meritat... poate asa o sa inteleaga ca nu ai reusit sa ajungi la aniversarea eiwinking. si vezi, cadoul sa fie valoros! Hai bafta! big grin