| Victorita15 a întrebat:

Am nevoie de citeva sugestii. Pe 25 decembrie va fi ziua celei mai bune prietene ale mele si vreau sa ii fac o zi speciala. Vreau sa ii fac o surpriza, dimineata so felicit...da nu stiu ce surpriza sa ii fac...cu baloane etc. Dati-mi va rog niste idei. Accept orice, dar va rog dati-mi toate ideile, chiar si maruntisurile. Deci, ce trebuie sa fac pentru a-i face o surpriza maaaaaaaaareee? FUNDA!

1 răspuns:
| larisuka12 a răspuns:

Gen: daca locuiesti cu ea diu micu de jun la pat, sau daca nu locuiesti cu ea vb-ste cu familia ei anainte de ziua ei si sa mergeti doar voi de dimineata cu un tort si sai cantati la multi ani...si mai ancolo puteti sa o trimiteti antrun loc an care nu se asteapta si sai faceti o petrecere surpriza cu toti amici ei si toti apropiati ei (petrecerea la marginea unei paduri sa sa o chemi la tine acasa si acolo sa fie petrecerea)....sau daca vreti sa fiti numai voi 2 ar fi frumos so duci antrun parc de distracti, la patinat, la un film) si ca si cadou poti de acu' ancolo sai pui tot felul de antrebari (sa nu se prinda) la care raspunsu sa fie ce asi doreste ea mai mult. sper ca ti-am fost de ajutor(am 12 si am imaginatia bogata). funda?