| Bquna a întrebat:

Bună TPU! La Supeco au foarte multe aripioare, șnițele, cașcaval pane, pește, nuggets, etc la preturi foarte bune. Credeți că este ok să cumpăr? Nu sunt expirate sau mai știu eu ce? N-am cumpărat niciodată de la Supeco. Să-mi spună doar cine a mâncat produse de la ei, în special cele congelate.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fiindca toate contin conservanti sintetici care sunt cancerigeni, iar cele congelate sunt de cine stie cate luni sau ani, congelate.

Cumapara intotdeauna carne proaspata si gateste in casa, curat si sanatos!

| sierra1 a răspuns:

Sunt ok, poftă mare!

| Simpatic a răspuns:

Nu am cumparat pentru ca nu am auzit de el, nu am la mine in zona, dar odata ce functioneaza ca si magazin si se supune legii, produsele ar trebui sa fie in termen nu? oricand se poate face reclamatie si nu cred ca vreun supermarket isi permite pe langa amenda sa i se inchida activitatea pe o anumita perioada de "n" zile!
pe langa toate ce le-am zis mai sus, produsele au un termen de valabilitate trecut pe ambalaj, tii cont si de acelawinking