| dedesh a întrebat:

luna viitoare este majoratul meuhappysi am inceput cu pregatirilebig grin, numai ca as vrea niste tips&tricks pentru party. daca se poate, cei din pitesti care stiu un local bun, sa imi dea si mie o idee.va rog mult!

multumesc tuturor care raspundhappy

1 răspuns:
| Adrianno91 a răspuns:

Daca va simtiti bine voi acolo la chef nu cred ca trebuie nu stiu ce local de fite un gratar o bere un suc o gluma un dans si gata si tot ce se mai face la majorta.Acum vorbesc din necunostinta de causa ca nu mi-am facut majoratul nu prea am prieteni sunt mai mult singuratic si nici prietena cred ca va respir aerul degeaba.