| Konata a întrebat:

ma adresez mai ales celor care au nintendo ds. Vreau un site in care sa pot downloanda jocuri pentru nintendo ds deoarece eu am gasit doar 2 site-uri i nu stiu daca sunt bune.Va rogg ajutati-ma, mai ales vreau jocul New Super Mario Bros.Cine ma ajuta primeste funda daca e cazul si vot la ceilalti. E urgent! O zi buna!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau da aici nu vei gasi raspuns, jocurile au drepturi de autor, uita-te la prima bulinuta de la "raporteaza" mai sus ^^^