| noname12344321 a întrebat:

Ma cheama Maria si vreau sa imi personalizez numele pentru mess! Ce idei aveti? ( fara maryutza sau maryk) vreau si cu simboluri daca puteti! Daca e nu neaparat numele meu ( de ex : world o colour sau summer etc) Funda! + Vot

2 răspunsuri:
| Marya6329 a răspuns:

^^@R!@

| MetalliFreack a răspuns:

Am câteva idei :
Maяłł
Maяłł xÐ
Marii™
Maℜła
Mคяiค
- Le poţi combina intre ele şi sa obţii combinaţia care îţi place. Eu la mess am numele : ค n ค
- Dacă vrei un nume gen ''world o colour etc. '' Cred că aici depinde de personalitatea ta. Dar am şi aici câteva idei.
яeωind
łÐropYourÐead
- E tot ce mi-a venit în minte. Sper că te-am ajutat!