| ilinca1901 a întrebat:

Ma descurc de bine la pictat... faza e ca nu stiu ce sa mai pictez am pictat toate naturile statice posibile, dar mai nou, pictez dupa poze salvate in memoria iPod-ului..nu mai gasesc nici poze acum, daca stiti sit-uri?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Dominicc a răspuns:

Daca nu a deja, incepe cu un blog free, daca nu iti permiti un domeniu si host.

Posteaza toate lucrarile tale acolo si descriere la fiecare.
Deseneaza, picteaza mereu, nu conteaza ce. Vei gasi inspiratie daca iesi la o plimbare, bei ce iti place tie cel imi mult, te relaxezi. smd

Spor http://www.visualeffect.org/