| Ioana128373i a întrebat:

Ma gandeam sa incerc sa editez eu o poza. Am incercat cumva eu sa-mi fac ochi rosii intr-o poza dar n-am stiut cum. Poate sa-mi editeze si mie o poza cu mine(sa-mi faca ochii rosii)? Ca vreau sa imi pun o poza noua pe facebook. Cei care puteti sa ma ajutati dati add la id-ul meu : ioana_georgiana.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca Photoinstrument http://www.programedemodificatpoze.info/......nstrument/ Cu el modifici culoarea ochilor, cum vrei tu. Alte detalii in pm! Bafta!