| fede12 a întrebat:

La multi ani tuturor!:X decii am o problema, am o poza cu mine si o prietena si urasc poza e oribila nu imi place ..si i-am promis pretenei mele ca o sa o postez pe facebook, dar e oribila laughing si as avea nevoie de cineva priceput care sa imi editeze poza cum vrea si sa o faca mai oke..cu alte lumini, culori etc. am incercat si eu sa o editez dar tot oribila e! cine se ofera o sa ii dau id meu! va pup! funda:*

9 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Spune'i sincer ca nu iti place, va intelege happy

| fede12 explică (pentru Carmen100):

I-am explicat dar tine mortis s-o pun pe fb! laughing as vrea sa ii zic cateva.da nu vreau sa ma cert cu ea chiar acum.laughing

| Carmen100 a răspuns (pentru fede12):

Atunci pune'o laughing Ca doar ce se poate intampla? laughing

| fede12 explică (pentru Carmen100):

Cred ca o s'o pun.dar cand vad iar poza ma ia cu dureri de caplaughing)

| KiGtOgT a răspuns:

N'o posta

| Carrtof a răspuns:

Eu thinking

| fede12 explică (pentru Carrtof):

Tu?laughing:O

| Carrtof a răspuns (pentru fede12):

Da?!raised eyebrows

| fede12 explică (pentru Carrtof):

Dai id tau!laughing))