| AdelaElena88 a întrebat:

Bună TPU, ma întreb serios de la o vreme ...De ce atâția oameni nemulțumiți și atâtea revolte ( ma refer la situația din tara, și la consecințele deținerii puterii de către Trump)? Care este problema pana la urma, cei care aleg sau cei aleși? Ma întreb când se vor liniști apele ( dacă se vor mai liniști) de ce fiecare tara cauta sa iasă ea în fruntea celorlalte și sa domine; Chiar nu vad ca dacă lucrează împreună lucrurile se pot îmbunătăți? De ce atâta ura si discriminare? :/ Voi ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In Romania iese revolutie,, cel mai probabil, macar cu un scop bun, sa indepartezi cancerul societatii! Cat despre America, este vorba doar despre tineri care nu au ceva mai bun de facut si protesteaza la adresa lui Trump manipulati si p,,r,,o,,s,, t,, i,, t,, i de presa si de anturajele lor/
Nu-l apar pe dement, e destul de tampit si el, dar de la vorbe pana la fapte este cale lunga, omul zice multe

| AdrianTzar a răspuns:

Nu se anunță nimic bun...