| IlegalSmile a întrebat:

Ma joc farmerama am lvl 14. Am gaini dar nu stiu cum pot sa fac oua sad M'ati putea ajuta spunandu'mi cum as putea sa fac oua nu eu gainile laughing Fundaabig grin

3 răspunsuri:
| Anentykkk a răspuns:

Iti trebuie cuib de clocit.Cootacteaza-ma pe Anya7755.Is lvl 28

| cheloo69 a răspuns:

Trebuie sa extinzi la telier cuibul de clocit succes daca mai vrei sa te ajut cu ceva contacteaza-ma pe id-ul adiboss74

| cheloo69 a răspuns:

Trebuie sa te duci in oras sa extinzi clocitoarea de oua daca mai ai nevoie de avutor zi-mi pe id-ul adiboss74 am lvl 70