| sandika a întrebat:

Buna TPU ma rog. intrebarea asta pare mai ciudata dar sper sa ma ajutati eu te de fel sunt timida si vorbesc doar cand sunt intrebata dar vreau sa ma schimb Vreaau si eu o multime de replici tari in engleza cum ar fi tanks jigniri dar nu injuraturi si replici smechere multumesc mult fara raspunsuri aiurite

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca asa este caracterul tau, iti pot da un intreg dictionar de replici ca nu le vei spune.Pentru ca esti timida.

| ROB3RT89 a răspuns:

Si ce relevanta au aceste replici pentru tine?!
Crezi ca te vor ajuta sa scapi de timiditate sau vei fi privita altfel de cei din jur?
Mai bine ai lucra la formarea caracterului, asta fara sa incerci sa inveti replici puerile care definesc oamenii frustrati.

| Elvina a răspuns:

Tu crezi ca niste injuraturi in engleza te vor face sa te schimbi, poate in rau.

| RockNbeer a răspuns:

Daca tot incerci sa faci o "schimbare", ai putea macar sa faci una originala.
Ai putea sa incerci sa iti creezi propriile replici.
Replicile bune vin pe moment, pentru asta iti trebuie imaginatie si originalitate.