| medy a întrebat:

mi-am instalat noua versiune de messenger. si nu imi apare toata arhiva adica doar parte din ea. ce pot sa fac sa imi apara completa?

2 răspunsuri:
| Sergiu95 a răspuns:

Eu stiu ca la astalalt messebgerul normal se procedeaza asa:dai la messenger -> preferences -> arhive si selectezi bulina din mijloc.Incearca.poate asa se procedeaza si la versiunea mai noua

| Sergiu95 a răspuns:

Eu stiu ca la astalalt messenger normal se procedeaza asa:dai la messenger -> preferences -> arhive si selectezi bulina din mijloc.Incearca.poate asa se procedeaza si la versiunea mai noua