| bobik91 a întrebat:

Noul meu site cu TONURI DE APEL a fost deschis si este in crestere asa ca as vrea sa vi-l prezint. Cele mai noi tonuri de apel sunt postate zilnic dar si melodii mai vechi, funny, tonuri de apel cu animale si multe altele sunt prezente GRATIS pentru voi. Intrati zilnic, cautati si descarcati FREE tonul de apel ce vi se potriveste si aratati-l si prietenilor. Si nu uitati sa dati un LIKE iar daca vreti sa primiti email in momentul in care apare ceva nou pe site INREGISTRATI-VA!
http://tonuri-apel.com

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum pot descarca?

| bobik91 explică (pentru Salontanul):

Dai clik pe nume?

| Salontanul a răspuns (pentru bobik91):

Am dat click si nu merge.

| bobik91 explică (pentru Salontanul):

Trebuie sa mearga. daca dai clik pe nume intra in postul unde poti asculta tonul..si sub butonul de play ai din nou numele tonului si daca dai clik se downloadeaza automat. dar daaca ai google chrome trebuie sa dai clik pe nume apoi cand intra in post si canta dai clik dreapta si save as

| rbTShiAtaT a răspuns:

Ma si daca se downloada automat cum zici tu unde se downloadeaza?
ca la mine nu apare e defect