| Maria_8823 a întrebat:

Nu pot vedea videourile pe care le salvez din Windows DVD Maker. da eroare zice ca nu am ceva codec.am windows 7.cine ma poate ajuta? fundita! mersi mult:*

1 răspuns:
| Akashaa a răspuns:

Da cixk dreapta pe icoana video-ului si da Properties(engleza) Proprietati (Romana) si apoi da Compability/ Compatibilitate si trebuie sa scrie run this program in compatibility mode for: si ai o lista din care sa selectezi. Da pe windows Vista. chiar daca ai 7. asa am si eu. Sper sa reusesti:*