| 4fast5 a întrebat:

O intrebare interesanta! Mie de cateva zile imi place de o fata de la scoala si sunt clasa a 6-a. Problema cea mai grava e ca nu stie inca ca eu o plac iar alta problema este ca nu stiu mai nimic despre ea! Pentru informatii:sunt din Bucuresti liceul:Colegiul national bilingv George Cosbuc! Dati-mi detalii despre subiect:Cum as putea sa ii spun ceea ce simt eu! As prefera sa raspunda mai ales fetele care stiu mai multe despre subiect

1 răspuns:
| oanaoana24 a răspuns:

Buna.Pai spune i direct ce simti pentru ea, invit o la un suc, iesiti impreuna