| mistikk a întrebat:

Pe 20 luna asta avem o excursie de 3 zile si am inteles ca o sa ne cazam la hotelul Paradis din Herculane daca ati fost imi spuneti va rog si mie sunt conditii bune? adica chiar avem baie proprie, Tv in camerA? pentru ca mi se pare un pret mic de 20 lei pe noapte?

2 răspunsuri:
| mistikk explică:

De fapt herculane este in renovariwinking iar noi decat dormim la herculane avem deja planificat in Semenic la horezu, tismana,lainici, ocnele Mari, Caraiman un weekend de distractiewinking

| RaZ4Ing a răspuns:

Paii Herculanele e in general in paragina... nu stiu cat de bine o sa va fie dar distractie placuta!