| IlegalSmile a întrebat:

Pe imvu fac credite cu o fata si imi da 5 chaturi si-mi da doar 500 credite din 1500. Ce trebuie sa fac sa'i primesc si pe cei 1000 de credite? K m-am saturat sa'mi dea numai 500 de credite big grin Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna!
La primul chat da 500, la al 2-lea 500 si la al 5-lea tot 500. Intre conturi trebuie sa faci o pauza de 5 minute. Cel mai bine este sa astepti. Cu cat acorzi mai mult timp creditelor, cu atat vin mai sigur.