| RalukaMarrya45 a întrebat:

BUNA TPU! Pe lady popular am doua conturi - unul e in engleza si celalalt in romana.Cel in engleza are multi bani..cum sa i transfer la cel din romana?

Răspuns Câştigător
| Vampiregirlsgirls a răspuns:

Pai eu am doua conturi (ambele in romana)eu am datluptele domnisoare si suma pe care o doresti la celalalt cont.dar trebuie sa ai grja ca celalalt sa castige. funda/?

| andreeazz99 a răspuns (pentru Vampiregirlsgirls):

Raspuns gresit asta se poate face numai pe programul lady popular in roamana....si se mai poate si da si alte provocari :p

3 răspunsuri:
| buna112 a răspuns:

Imi dai mie un cont te rog ca nu merge sa imi fac eu.plsss

| andreeazz99 a răspuns:

Buna si eu joc lady popular iar de asemenea am si eu mai multe conturi pe lb engleza dar si pe lb romana...imi pare rau sa-ti spun dar nu se poate ca si eu am incercat ca aveam vreo 20 000 ca i-am primit cadou.dar nu se poate fiindca ele sunt doua programe diferite ori joci pe cel de pe lb engleza ori pe cel pe lb romanasad