| 3ntzz a întrebat:

Pentru cei care se uita la Narcisa salbatica.
Am o nelamurire.
Cati oameni a omorat Cristian : Octavian, David, Curva aia pe care a omorat-o din greseala si pe mai cine... Paul?
Pe ala nu l-a omorat Eliza?
Ca stiu ca Eliza l-o luat si l-a omorat...
Nu stiu imi puteti zice?

Răspuns Câştigător
| Ea_1881 a răspuns:

Pe paul la omorat tot Cristian,stii ca a dat intr-un episod ca el la omorat,dar a inscenat totul ca sa creada lumea ca eliza la omorat crezand'o nebuna.
E foarte frumos filmul, de abia astept sa mai vad continuarea povesti, este cea mai activa telenovela pe care am vizionat'o vreodatasmug:*