| xxdeeaxz a întrebat:

Buna TPU puteti sa ma ajutati la contul meu de yahoo messenger culoarea nu imi place ma poate ajuta cineva cum sa imi schimb culoarea dau vot si funditalaughing

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Sus in partea dreapta este un cerculet cu 3 culori dai click pe el si schimbi culoarea

| Rikky554 a răspuns:

Deci dupa ce te loghezi ai angryclose),(maximizie) si _(minimize). daca te uiti in stanga ai un cerc portocaliu dai pe el si acolo is culorile.E simplu. Funda? big grin

| xxdeeaxz explică (pentru Rikky554):

Eu no am nici un cerc scuze crying