| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Recent mi-a fătat cățelușa, 4 pui trăiesc, iar 4 au fost morți. Pe cei morți i-am îngropat în grădină lângă un măr, are ceva? A început bunica că cică nu e bine ce am făcut că i-am îngropat lângă un pom fructifer din care mănânc mere și nu mai știu eu ce, că mănânc mere peste ei sau ceva de genu'. Așa este? Mie mi se par a fi prostii

7 răspunsuri:
| termcapricious a răspuns:

Nu are ce sa se intample, chiar din contra, s-ar putea sa fie un ingrasamant natural. ea fiind batrana, are fixurile ei, nedemonstrate fara niciun argument

Răspuns utilizator avertizat
| AlexAL275 explică (pentru termcapricious):

La asta mă gândeam și eu. Eu, mare prost, chiar am crezut-o și am săpat din nou să-i mut, dar cred că am făcut groapa prea mare că nu-i mai găsesc. O astup și îmi vad de treabă.

| Zuzu1991 a răspuns:

Exact invers, resturile animale sunt ingrasamant pentru plante, deci fac bine

| AndrElle a răspuns:

laughing

| NotNamed a răspuns (pentru termcapricious):

E din cauza ca e o religioasa fanatica indoctrinata la maxim de biserica falsa manipulatoare. Daca toti eram religiosi pana in maduva oaselor....pfooaa...nici nu vreau sa ma gandesc ce eram. Erau animalele mai destepte decat mine.

| LoveSleep a răspuns:

N-o mai asculta pe bunica-ta.
In general.