| anonim_4396 a întrebat:

:s Mi-am sters din greseala cosul de reciclare de pe desktop.Cum pot sa-l pun inapoi? Fundaa. :*

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Scrie in "run" gpedit.msc si apasa ok. Iti va deschide group policy. La "user configuration", click pe acel plus de la "administrative templates" ca sa-ti arate optiunile pe care le are. Pe urma fa doar click pe "desktop" si in fereasta din dreapta cauta si fa dublu click pe "Remove Recycle Bin icon from desktop". Bifeaza "disable" si apasa ok. Asta a fost tot, acum ar trebui sa fie iar Recycle Bin pe desktop, dar mai intai da un refresh pe desktop ca sa-si faca efectul.
Succes! happy