| RauLKnight2011 a întrebat:

Buna TPU stie careva episoadele cu naruto sunt in continua crestere? adica se vor face si altele?

2 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Seria Naruto s-a terminat demult avand 220 de ep!
Naruto Shippuden continua in principiu avand 196 ep, dar find mult in urma fata de Naruto Manga vor continua cu mult!

| pascu a răspuns:

Ma eu cred ca vor mai fi o gramada. pana acum sunt o gramada de filere si cred ca vor mai continua cu ele. manga sa indepartat destul de mult anime. deci raspunsu meu este DA se vor mai face si altele