| diaalexandra2002 a întrebat:

Stie cineva care e id-ul Lodovicai Comello? Sau care e nr ei de tel? Si in ultimul rand si cel mai important stiu ca am mai intrebat asta dar cum pot sa o intalnesc pe Lodovica Comello si ceva mai explicit! Dau funda! Raspundeti cat mai multi va rog, pizzzzzz! Si stiu ca ea nu vb romana si ca nu are nimeni nr sau id-ul ei dar cei care stiu sa imi spuna plizzz! E cea mai mare dorinta a mea sa o intalnesc pe Lodovica Comello!

3 răspunsuri:
| lc13cm3 a răspuns:

Iti trebuie bani.

| Prietenoasa a răspuns:

Poate uiti sa intalnesti cand iti zic ca locuieste in Argentina. Si cel putin noi nu avem sa stim care sunt mai degraba aia din Argentina dar nici ei poate nu asa ca mai bine speri sa o vezi pe Andra sau Delia ca ele sunt in tara cu noi.

| diaalexandra2002 explică (pentru Prietenoasa):

Nici nu sunt fan Andra sau Delia.